AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Manchester City en Bayern willen deze zomer zaken doen met Ajax’

AFC Ajax
Pixelbiss/shutterstock

Manchester City en Bayern Munchen hebben zich nu ook gemengd in de strijd om Mika Godts. Met dit nieuws pakt journalist Christian Falk vandaag uit die werkzaam is voor het Duitse medium BILD.

De 20-jarige vleugelaanvaller is dit seizoen definitief doorgebroken in het shirt van Ajax. Hij weet goed spel te koppelen aan een uitstekend rendement. Zo maakte hij zeventien treffers in de Nederlandse Eredivisie en was hij veertienmaal de aangever. Ook maakte hij zijn debuut voor de nationale ploeg van Belgie.

“Mika Godts lijkt Ajax te gaan verlaten voor een Europese topclub”

Hij mag zich dan ook een sterspeler noemen bij de Amsterdammers. De kans is groot dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij de club, want de lijst met de belangstellende wordt met de week groter. Hij heeft nog een contract tot de zomer van 2029, dus als hij wordt verkocht dan zal het voor de absolute hoofdprijs zijn. Naar verluidt vraag Ajax een transfersom van minimaal veertig miljoen euro.

“Megawinst lonkt voor Ajax”

Jaren terug kwam Godts voor 1,5 miljoen euro over van het Belgische KRC Genk. Na wat niet constante seizoenen is hij nu helemaal losgebroken. In de wedstrijd tussen Ajax en PSV van vorige week zaten er een legioen aan scouts voor hem op de tribune en wist hij in de slotfase van het duel nog de 2-2 te maken van zijn werkgever.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.