‘Jordi Cruijff gaat deze zomer de markt op voor vervanger van winteraankoop’

Jordi Cruijff, de technische baas van Ajax lijkt deze zomer opnieuw de transfermarkt op te gaan opzoek naar een nieuwe eerste doelman. Met dit nieuws pakt o.a het medium ‘Voetbal4U‘ vandaag uit.
Maarten Paes werd deze winter door de Amsterdammers binnen gehaald maar erg overtuigt van hem lijken ze niet.
In de podcast ‘Kick-Off’van De Telegraaf werd deze situatie uitgebreid besproken. “Ik denk niet dat hij de eerste keeper van Ajax wordt”, begint Verweij bij Kick-off over de huidige eerste doelman van de Amsterdammers. Paes kreeg die rol na de blessure van Vitezslav Jaros. “Na dit seizoen wil Ajax daar in ieder geval een gelijkwaardige speler halen en misschien nog wel een betere speler. Ondanks dat hij het volgens mij best aardig deed tegen NEC.”
“Kritische noten over Maarten Paes”
Collega Valentijn Driessen, die ook bij de podcast is aangeschoven, is kritischer op Paes. “Hij had een aantal goede reddingen, maar zoals hij opbouwde… dat heb je liever niet. Hij speelde mensen in die hij beter niet had kunnen aanspelen of gaf de bal gewoon aan NEC. Daar was wel iets mis mee. Ook bij corners ging hij de mist in.”
Bij standaardsituaties ontstond meerdere keren gevaar via Ahmetcan Kaplan, die geregeld leek te worden gedekt door Kian Fitz-Jim. “De organisatie was niet goed, maar een keeper kan dan ook iets doen. Hij deed helemaal niets”, besluit de journalist bij de Kick-off podcast.

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
