AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Ajax zet in op terugkeer van 19-jarige Jorrel Hato’

AFC Ajax
VladimirZhoga/shutterstock

Ajax gaat deze winter een poging wagen om Jorrel Hato terug te halen naar de club. Met dit nieuws pakt De Telegraaf vandaag uit. De 19-jarige mandekker maakte afgelopen zomer de overstap naar Chelsea maar daar komt de jongeling er momenteel amper aan te pas.

‘Op de lijst van Ajax staat Jorrel Hato (19) met stip op één. De Rotterdammer maakte afgelopen zomer voor ruim 44 miljoen euro de overstap van Ajax naar Chelsea, maar is er in Londen nog niet in geslaagd een vaste kracht te worden. Het is de vraag of de Londenaren de linksbenige verdediger nu al willen terugverhuren.’

“Ajax verkocht Hato deze zomer voor 44 miljoen euro aan Chelsea”

Hato leverde Ajax veel geld op, maar de speler weet zich nog niet in de kijker te spelen op Stamford Bridge. De Nederlander begon goed aan zijn periode in Londen, maar is inmiddels teruggevallen in de pikorde. Manager Enzo Maresca lijkt voorlopig geen vast beroep te willen doen op de verdediger. Wel is het zo dat de Premier League een moordend schema kent, waardoor de speler nog altijd in aanmerking kan komen voor minuten. Hato moet het in de linksbackpositie afleggen tegen Marc Cucurella en kwam dit seizoen, mede door blessureleed, pas 167 minuten in actie in de Premier League.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.