AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

Fred Grim spreekt zicht uit: ‘Nou, dit is wel mooi om te zeggen’

AFC AjaxFred Grim heeft met verbazing gereageerd op de ophef die is ontstaan na een interview van Ko Itakura. Hij zou namelijk ontevreden zijn bij de Amsterdammers, maar hij weerspreekt dit volledig.

“Nou, dit is wel mooi”, zegt Grim bij ESPN. “Ik heb met Ko gesproken, ook naar aanleiding van het zogeheten interview. Ko ontkracht dit interview. Hij zegt dat hij niet met de Nederlandse pers gesproken heeft. Dit is vertaald vanuit de Japanse versie en dus ook niet correct vertaald.”

“Veel gezegd en geschreven”

De trainer legt uit dat Itakura na de interlandbreak nog niet volledig fit trainde. “Ko is teruggekomen uit de interlandperiode. Die trainingsdag daarna heeft hij eigenlijk op vijftig procent mogen doen en is hij eerder naar binnen gegaan in verband met een jetlag. De dag daarna hebben we inderdaad wel op die positie getraind met Ko. Uiteindelijk wordt er veel gezegd en geschreven.”

In Nederlandse media werd geciteerd dat Itakura zou hebben gezegd: “Ik ben niet blij met mijn huidige situatie.” Ook zou hij verrast zijn geweest door zijn rol tegen Benfica: “Ik was verrast, omdat we het niet hadden getraind.” Volgens Grim klopt die weergave echter niet.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.