Owen Wijndal niet populair: ‘Flikker op bij mijn club’

Ajax zou graag Owen Wijndal van de hand willen doen maar de speler zelf denkt daar heel anders over. Hij heeft daar namelijk een megacontract en ziet er weinig in om te gaan inleveren door te tekenen bij een andere werkgever. En daarmee maakt hij zich niet geliefd bij de fans van ‘De Godenzonen’.
Over de aankomende transferactiviteit in onze hoofdstad zei Tim van Duijn van Voetbal International eerder: “Ik denk dat ze ook de huurmarkt een beetje gaan bekijken. Een speler als El Karouani staat op een lijstje, maar dat is een longlist. Ze gaan sowieso geen linksback halen als Wijndal er nog is. Hij wil zelf ook niet weg. De prioriteit ligt bij een zes en pas daarna komen de andere posities. Of dat kopen of huren is, dat weet ik niet.”
Wijndal lijkt net een kat met negen levens bij Ajax, want hij werd al eens naar kleedkamer twee verbannen. Eigenlijk was het ook de bedoeling dat er een nieuwe linkervleugelverdediger naar Amsterdam zou komen, in de afgelopen transferperiode, maar John Heitinga dacht dat hij de voormalige AZ’er weer aan de praat kon krijgen. Dat lukte hem maar… ten dele.
“Souffian El Karouani veel betere optie voor Ajax”
Veel supporters van de Amsterdammers zien de bovengenoemde Souffian El Karouani graag komen en richten hun pijlen op Wijndal: “Hoe stom kan je zijn. Halen, zo snel mogelijk, en Wijndal naar team twee.” Verder lezen we kreten als: “Wijndal, ga weg bij mijn club” en “Wijndal, flikker op”. Iemand anders kan zijn ogen niet geloven: “Gegijzeld worden door Owen Wijndal…” Nog een reactie: “Oprotten met die Wijndal dan, verscheur dat contract.” Wat is de oplossing? “Heel gauw een weldenkende technisch directeur en trainer aanstellen die die Wijndal op de eerste beste vlucht richting de zandbak zetten.” Ook wordt er veelvuldig een ruildeal voorgesteld: “Ruilen voor El Karouani dan maar?”

Al meer dan 43 jaar een passie voor voetbal.
