AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Twee absolute topclubs in de Johan Cruijff ArenA’

Scout van zowel Liverpool als Chelsea zaten vorige week op de tribune in de Johan Cruijff ArenA om te kijken naar Jorrel Hato. De Amsterdammers speelde toen in de Europa League tegen Galatasaray. Hier maakt het medium ‘TBR Football’ melding van.

Chelsea en Liverpool, geleid door Arne Slot, volgen Jorrel Hato al ruim een jaar, zo meldt het medium. De achttienjarige verdediger staat op de radar van beide Premier League-clubs vanwege zijn veelzijdigheid als linksback en centrale verdediger.

Veel interesse voor Ajax-ster Jorrel Hato

Arsenal toonde ook meer dan een jaar interesse in Jorrel Hato, maar die belangstelling lijkt te zijn verminderd. Dit komt door de komst van Riccardo Calafiori voor vijftig miljoen euro afgelopen zomer en de doorbraak van Myles Lewis-Skelly, waardoor er minder behoefte is aan een aankoop op die positie.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.