AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Grootste charlatan die ik ooit gezien heb’

In het programma ‘1Twente Voetbaltijd’ schoven onlangs de heren Rene Wagelaaar en Valentijn Driessen aan om te praten over FC Twente en Ajax. Beide clubs hebben in het verleden te maken gehad met zeer slechte technisch directeuren.

Driessen steekt van wal en begint direct over Sven Mislintat: “Iemand die 120 miljoen zoek raakt. Voor spelers die het totale niveau niet hebben. Niet van Ajax, maar zelfs niet van FC Twente. Want FC Twente wil er geen één van hebben, dat weet ik zeker. Dus dat was wel echt de grootste charlatan die ik ooit ben tegengekomen.”

René Wagelaar haakt in en denkt terug aan een slechte technisch directeur bij FC Twente in het verleden. “Ik vond Van Leeuwen een dramatische man. Die het beleid had over technisch beleid. Jan van Halst heeft het niet goed gedaan bij FC Twente. Jan van Halst had een dubbelfunctie die hij nooit moest doen. Die had eigenlijk iemand ernaast als algemeen directeur moeten zetten. En hij technisch of andersom, dan was het misschien wat beter geweest. Maar hij wou twee dingen tegelijk. En dat ging niet goed. Toen kreeg hij nog een keer een aanvaring met vak P, Dat heeft hem ook niet goed gedaan hier in de regio. Jan heeft daardoor wel een bepaalde druk op gekregen op zijn hele beleid bij FC Twente.”

Wagelaar gaat nog even door. “Toen maakte Van Halst de grootste fout. Toen ging hij weer instappen bij Ajax. Dat had ik nooit gedaan, dat heb ik hem ook gezegd. Toen ging hij daar weer een functie bekleden. Dat heeft hem ook niet goed gedaan. Driessen haakt in. “Jan heeft er goed bijgezeten bij Mislintat. En hij heeft nooit aan de rem getrokken. Dat is natuurlijk om hem kwalijk te nemen, want hij was toezichthouder”, besluit Driessen.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.