AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

Luis Suarez wilde spelers van NAC een premie geven

Luis Suarez wilde in het seizoen 2009 / 2010 heel graag met Ajax kampioen van Nederland worden. Zo graag zelfs dat hij met een opmerkelijk voorstel aanklopte bij de directie van de Amsterdammmers.

In de laatste wedstrijd van dat seizoen speelde Twente tegen NAC. Ajax had toen drie punten minder dan de Tukkers. Als NAC toen zou winnen en Ajax zijn laatste wedstrijd ook zou winnen, dan waren de Amsterdammers kampioen van Nederland geworden.

In het boek Crossing the line – My story gaat Luís Suárez onder meer in op deze periode. The Guardian-columnist Daniel Taylor haalt een bijzonder voorval eruit, dat de winnaarsmentaliteit van de Barcelona-aanvaller tekent.

De Uruguayaan wilde de tegenstander van Twente, NAC Breda, een aanmoedigingspremie bieden. Met dit voorstel ging de nu 27-jarige aanvaller naar de directie van de Ajacieden.

Daar vond hij echter weinig bijval. “Nee,nee, nee Luís. Ben je gek geworden? Dat soort dingen doen we hier in Nederland niet. Wil je dit soort voorstellen nooit meer bij ons aandragen?”, waren de woorden van het bestuur.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.