AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Darko Nejasmic kan Ajax deze zomer een welkome boost geven’

AFC AjaxAjax probeerde onlangs Kodai Sano naar Amsterdam te halen, maar volgens clubwatcher Mike Verweij hadden de Amsterdammers beter hun vizier kunnen richten op zijn ploeggenoot Darko Nejasmic.

De Amsterdammers deden een aanbieding van tien miljoen euro plus Ahmetcan Kaplan voor Sano, maar NEC ging niet akkoord. De Japanse middenvelder was zelf al op hoofdlijnen akkoord, maar zag zijn transfer in rook opgaan. Volgens Verweij had Ajax beter aan kunnen kloppen voor Nejasmic. “Wat mij trouwens tijdens de bekerfinale heel erg opviel: ik denk dat Ajax de verkeerde middenvelder van NEC heeft geprobeerd te halen afgelopen winter”, opent hij.

“Darko Nejasmic deze zomer naar Amsterdam?”

In de Kick-off podcast van De Telegraaf is Verweij lovend over de Serviër. “Sano wilde ze, maar ik zou altijd gaan voor Darko Nejasmic. Dat vind ik wel een hele goede speler”, gaat de Ajax-watcher verder. De presentator haakt daarop in: “Valentijn zou zeggen: een huurmoordenaar”, grapt hij. “Hij was in de bekerfinale trouwens ook niet goed”, voegt Verweij toe.

“Beter optie dan Kodai Sano”

Valentijn Driessen laat ook zijn licht schijnen op de twee middenvelders. “Hij heeft wel een heel goed seizoen. Het is geen Henderson. Niet de man die de balans bewaakt en alles. Sano heeft natuurlijk veel meer en de potentie ook”, plaatst de journalist een kanttekening. “Hij (Nejasmic red.) heeft ook de leeftijd: als je zo goed zou zijn geweest… Het gaat ook een tempo lager”, besluit Driessen.

One thought on “‘Darko Nejasmic kan Ajax deze zomer een welkome boost geven’

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.