AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Een langer verblijf is totaal niet uitgesloten’

Matheus Lima Magalhães speelt de rest van het seizoen voor Ajax. De 32-jarige doelman wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Portugese SC Braga.

Alex Kroes, technisch directeur in Amsterdam, is blij. “Met Matheus halen we een zeer ervaren keeper binnen die er indien nodig direct kan staan. Hij was toe aan een nieuwe uitdaging en met het vertrek van Diant Ramaj was er bij ons op die positie een plek vrijgekomen”, vertelt hij in gesprek met de clubkanalen.

“We zijn blij dat we hem hebben kunnen huren met een optie tot koop”, vervolgt Kroes, die een langere samenwerking niet uitsluit. “Zo zal hij niet alleen voor de korte termijn de vacante positie achter Remko Pasveer invullen, maar sluiten we een langer verblijf niet uit als het aan beide kanten prima bevalt. We heten hem van harte welkom bij de mooiste club van Nederland.”

Alex Kroes content met komst van doelman

Matheus zal in eerste instantie aansluiten als tweede doelman, achter de ervaren Remko Pasveer. Samen met Jay Gorter zal hij uit moeten gaan vechten wie zich de tweede keeper van Ajax mag gaan noemen.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.