AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

Ajax-bankzitter: ‘Als ik speel, dan ben ik de nummer één’

Branco van den Boomen kan leven met het 1-1 gelijke spel midweeks tegen Slavia Praag. De middenvelder was trefzeker door een penalty feilloos binnen te schieten.

“Je doet jezelf wel te kort in de eerste helft. Als zij een kans krijgen en jij vier of vijf, dan moet je die wedstrijd eigenlijk wel beslissen. Zeker moet je wel met 2-0 de kleedkamer in, want dan wordt het echt een andere wedstrijd”, vertelt Van den Boomen bij Ziggo Sport, die vanaf de penaltystip raak schoot. “Als ik speel ben ik wel de nummer één voor de penalty’s.”

De middenvelder verloor echter ook een kopduel bij de gelijkmaker. “Ik sta daar met een reus en ik probeer nog mee te springen, maar hij heeft mijn schouder al vast. Ik denk wel op mijn conto, maar ik denk dat ik tegen hem weinig kon doen. Alleen hopen dat hij over kopt”, aldus Van den Boomen.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.