AjaxReport

"WIJ ZIJN AJAX"

‘Ajax krijgt concurrentie van Italiaanse grootmacht’

AC Milan heeft zich in de strijd gemengd om het grote Turkse talent Arda Guler. Hier maakt de de Italiaanse sportjournalist Antonio Vitiello melding van.

De Rossoneri hoopt de aanvallende middenvelder te kunnen verleiden met het argument dat Milan komend seizoen in de Champions League speelt. Güler zou bij de Turkse topclub op te pikken zijn voor een vaste transfersom van 17,5 miljoen euro.

Transferexpert Fabrizio Romano bracht eerder al het nieuws naar buiten van de ontsnappingsclausule. Güler zou een clausule in zijn contract hebben staan, waardoor hij voor een gelimiteerde transfersom kan vertrekken. Ook Ajax zou achter de spelmaker aan zitten en deed volgens Ronald Morgan, journalist van talkSPORT al een eerste openingsbod.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.