Ajax verkocht Donny van de Beek onlangs voor 40 miljoen euro aan Manchester United en de kans is groot dat ze zijn vertrek intern gaan opvangen.
“Ze hebben Van de Beek ook gebracht als opvolger van Klaassen. Hij was er toen klaar voor”, stelt FOX Sports-analist Kees Kwakman donderdagavond in Voetbalpraat. Hij denkt dat de ideale opvolger al Ajacied is. “Ik denk dat Ekkelenkamp dat ook is.”
Erik ten Hag lijkt er als Ajax-trainer voorlopig anders naar te kijken. “Hij wil met Promes op tien gaan spelen. En dan heb je nog Tadic en Neres. Ajax heeft volgens mij heel veel mogelijkheden.”
Vincent Schildkamp: “Eiting speelt al jaren bij Jong Ajax. Als hij nu niet bij de eerste twaalf of dertien zit?” Kwakman is duidelijk: “Dan moet hij weg of verhuurd worden. Naar een FC Twente of sc Heerenveen. Zij hadden interesse in hem. Dat zou ik logisch vinden.”
Dat is toch prima, Al die wijsneuzen met reacties bij jullie die zeggen dat kan ie niet!
Die moeten ze laten zien dat Ekkelkamp dat met natuurlijk wat extra coaching en aandacht dat ook heel goed kan leren lijkt me duidelijk! Ik begrijp ook niet goed waarom al die aankopen die door het ijs zakken niet veel beter worden dan ze waren! Als voetballer wil je toch de top bereiken. en wil je beter worden, iedere dag!
En ook de beloning en toekomst wordt dan beter en interessanter! Dus extra aanmoediging en ondersteuning is beter dan dat afgekraak iedere keer!
En Eiting is ook goed maar nog niet goed genoeg! verhuren aan Twente of Heerenveen is dan inderdaad een prima leerschool! Zelfs D Blind en F. de Boer werden eerst een jaar verhuurd! Dus daar hoef je je niet voor te schamen!